Nu het seizoen van de harhalingslessen er weer aankomt een belangrijke mededeling. Het Oranje Kruis heeft de richtlijnen aangepast. De meeste aanpassingen krijgen jullie in de regulieren les momenten aan geleerd.
ER zijn vele kleine veranderingen in de Nieuwe NEderalndse Richtlijnen Eerste Hulp. Maar er is er eentje die ik graag uit wil lichten, en dat zijn de veranderingen bij Eerste Hulp aan Kinderen.
EHBO aan Kinderen is geen aparte aantekening meer, maar een verplicht onderdeel van de normale EHBO lesstof. Dus dat betekend dat iedereen in de komende lessen deze lesstof gaat krijgen om zich ook dit, voor sommigen nieuwe, onderdeel eigen te maken. Zodat het niveau redelijk gelijk wordt getrokken.
Voor iedereen die geïntereseerd is in alle aanpassingen: